Letnia gierka na "Orliku"11.07.2023r.
Od sylwestrowej gierki na orlikowym boisku przy Stadionie Miejskim, w której zagrała m.in. spora grupa wychowanków MKS-Debrzno występujących obecnie w innych klubach, minęło ponad pół roku. Trener Paweł Władyczak zorganizował więc, korzystając z kończącej się letniej przerwy w treningach, podobną towarzyską potyczkę w upalne, niedzielne popołudnie 9 lipca.

Stawili się na nią Kamil Janke (Chojniczanka Chojnice), Szymon Maza (Lech Poznań), Jakub Oleksiewicz (Górnik Zabrze), Martin Romanek (Pogoń Lębork), Marek Śledziński (akurat jego brak na załączonej fotce) oraz zawodnicy Czerwono-Niebieskich, a zatem Władyczak, Hubert Lange, Wojciech Marczak, Wojciech Marzec, Norbert Mucha i Miłosz Szyszka (jedną nogą w grudziądzkiej Olimpii). Poza tym gościnnie pograli Kacper Miszewski (kiedyś zespół rocznika 2006 w MKS-ie) i Marcel Lewiński (Lider Rychnowy).

Tak jak u schyłku ubiegłego roku także teraz życzymy wszystkim jak najlepszego nowego sezonu 2023/2024, zdrowia i dobrych wyników sportowych w drużynach, które reprezentują!