Dużo dobrych meczów rocznika 2016 na turnieju w Grodzie Tura28.08.2023r.
Ekipa juniorów F2 (rocznik 2016 i młodsi) wraz z trenerem Pawłem Wegnerem uczestniczyła wczoraj w imprezie organizowanej przez ChKS Kolejarz w Chojnicach. Bardzo młodzi Czerwono-Niebiescy wypadli niezwykle pozytywnie na tych ciekawych zawodach mimo, że wystąpili w wąskim, tylko sześcioosobowym składzie.

Jakub Jażdżewski, Antoni Lica, Franciszek Sala, Olaf Seydak, Iga Wegner i Leo Zienkiewicz walczyli w każdym meczu z całych sił, ładnie rywalizując z rówieśnikami z wielu klubów. Ostatecznie wśród szesnastu drużyn debrznianie uplasowali się na wysokim piątym miejscu, lecz najważniejsze w tym wszystkim było nabycie następnego bezcennego doświadczenia futbolowego. Z kronikarskiej powinności tradycyjnie prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań i strzelców bramek dla emkaesiaków:

MKS- Kolejarz II Chojnice 2:0 (I. Wegner, Jażdżewski)
MKS- Brda Rytel 1:2 (Zienkiewicz)
MKS- Grom Więcbork 2:2 (I. Wegner, Sala)
MKS- Gwiazda Bydgoszcz 1:0 (I. Wegner)
MKS- Chojniczanka Chojnice 2:3 (Lica, Jażdżewski)
MKS- Jantar Pawłowo 6:0 (Lica 3, Sala, I. Wegner, Jażdżewski)
MKS- Tucholanka Tuchola 1:1 (Sala)
MKS- Warta Poznań 0:2
MKS- Gwiazda Bydgoszcz 2:1 (I. Wegner 2)
MKS- Tucholanka Tuchola 1:0 (Jażdżewski)

Dziękujemy serdecznie Rodzicom dzieci za pomoc w organizacji wyjazdu oraz obecność na turnieju i kibicowanie zespołowi!