wtorek 7 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Błękitnymi Motarzyno niedziela 12 maja godz.14.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
środa 8 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Chojniczanką II Chojnice sobota 11 maja godz.10.00 Stadion Miejski
JUNIORZY E1
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 7 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 9 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim; zbiórka na mecz klasy okręgowej z Chojniczanką II Chojnice sobota 11 maja godz.10.00 Stadion Miejski
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; środa 8 maja godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
SENIORZY › RELACJE
» 10 kolejka - 09.10.2021r.
» Sędzia: Mirosław Cyrson (Rzepnica) jako główny oraz asystenci: Mateusz Galek (Królewo) i Paulina Stenka (Bytów)
0:5
(0:1)
Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno
0:1
Paweł Wegner (15)
0:2
Paweł Wegner (48)
0:3
Krystian Szostek (50)
0:4
Błażej Borucki (75)
0:5
Krystian Szostek (88)
7
strzały celne
11
12
strzały niecelne
4
7
rzuty rożne
4
1
spalone
2
16
faule
12
0
żółte kartki
0
0
czerwone kartki
0
0
karne
0
widzów ok. 50
MKS:
Kutela- Lica (63 K. Masternak), Mucha, W. Marzec, Borucki- Nykiel (66 Bielecki), Władyczak, Stalka (76 Góra), Kawczak- Szostek, P. Wegner