wtorek 7 maja godz.19.00-20.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Błękitnymi Motarzyno niedziela 12 maja godz.14.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
JUNIORZY D2
wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 7 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski i czwartek 9 maja godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 7 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 7 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 9 maja godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Kolejarzem Chojnice poniedziałek 6 maja godz.15.30 Stadion Miejski
SENIORZY › RELACJE
» 4 kolejka - 19.08.2023r.
» Sędzia: Dominik Cyrson (Rzepnica) jako główny oraz asystenci: Filip Stachyra (Bytów) i Mirosław Cyrson (Rzepnica)
4:2
(0:1)
Unison Machowino
MKS Debrzno
0:1
Bartłomiej Rutyna (45+3)
0:2
Bartłomiej Rutyna (46)
Krzysztof Kolasiński (52)
1:2
Ihor Makarov (73)
2:2
Bohdan Anchuk (85)
3:2
Ihor Makarov (90+4)
4:2
8
strzały celne
7
10
strzały niecelne
2
6
rzuty rożne
3
4
spalone
2
10
faule
9
1
żółte kartki
1
0
czerwone kartki
0
0
karne
0
widzów ok. 30
MKS:
Mat. Szajgin- Nykiel (82 Góra), Mucha, W. Marzec, Lange- K. Masternak (89 M. Wieczorek), Władyczak, Szlaga, Pacholik- Szczubiał (75 P. Klejdysz), K. Dudzic (5 B. Rutyna)