Debrznianie ostro postrzelali w Dębnicy02.10.2023r.
W piątek 29 września na boisku "Orlik" w Dębnicy odbył się drugi turniej ligowy w rundzie jesiennej przeznaczony dla zawodników rocznika 2014 (i młodszych). Ekipa trenowana przez Krzysztofa Dudzica pokazała tego dnia wyśmienitą dyspozycję strzelecką, wygrywając wszystkie trzy mecze, tracąc przy tym jednego gola, a zdobywając ich aż osiemnaście!

Czerwono-Niebiescy zaczęli od bardzo wysokiej wygranej z gospodarzami, czyli Liderem Rychnowy 11:1, w drugiej potyczce pokonali Piasta Człuchów 3:0, aby na koniec imprezy zwyciężyć Kolejarza Chojnice 4:0. Graliśmy dobrze, składnie, a cała dziewiątka emkaesiaków zaliczyła sporo minut ciekawej rywalizacji z rówieśnikami.

Podziękowania dla Rodziców dzieci, którzy tradycyjnie wsparli nas w transporcie drużyny na zawody i kibicowali młodym piłkarzom!

Wyniki spotkań i strzelcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Lider Rychnowy 11:1 (Malmon 4, Szuber 2, A. Jarosz 2, M. Ogierman, samobójcza, L. Wegner)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 2:2
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 4:6
Piast Człuchów- MKS Debrzno 0:3 (W. Wasyłyk, M. Ogierman, samobójcza)
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 0:6
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:4 (Malmon 2, A. Jarosz, W. Wasyłyk)

MKS: A. Jarosz, Malmon, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner