Udany występ rocznika 2016 w Chojnicach09.10.2023r.
Turnieje ligowe najmłodszych, a więc rocznika 2016 to czysta radość z uprawiana sportu, fantastyczna rywalizacja adeptów piłki nożnej, z wielkim zaangażowaniem walczących o każdą piłkę. Nie inaczej było w sobotę 7 października na stadionie Kolejarza Chojnice, gdzie odbywała się trzecia w tej rundzie impreza mistrzowska juniorów F2.

Siódemka podopiecznych Bartłomieja Licy (zastępował w roli trenera Pawła Wegnera) zaprezentowała dobrą formę, ciesząc się z dziesięciu zdobytych goli i zwycięstw w trzech meczach, ponosząc oprócz tego jedną porażkę. Godny odnotowania jest debiut w oficjalnych rozgrywkach w MKS-ie trzeciego (po Antonim Licy i Olafie Seydaku) przedstawiciela rocznika 2017. Otóż premierę w potyczkach o punkty zaliczył Franciszek Kalla.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom dzieci za pomoc w transporcie na zawody i kulturalne kibicowanie drużynie!

Wyniki spotkań i strzelcy bramek dla Czerwono-Niebieskich:

MKS Debrzno- Lipniczanka Lipnica 1:3 (Jażdżewski)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 1:4
Kolejarz Chojnice- Lipniczanka Lipnica 2:0
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 3:1 (Tutak 2, Jażdżewski)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 1:1
JFA Przechlewo- Lipniczanka Lipnica 2:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:2 (Tutak, Jażdżewski)
Lipniczanka Lipnica- Lider Rychnowy 1:1
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 0:3
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 4:1 (Jażdżewski, Lica, Tutak, samobójcza)

MKS: Jażdżewski, Kalla, Kaszuba, Lica, Sala, Seydak, Tutak