Juniorzy E1 z kompletem zwycięstw w Dębnicy12.10.2023r.
Zawodnicy MKS-u Debrzno z drużyny rocznika 2013 (i młodsi) mieli powody do zadowolenia po turnieju ligowym rozegranym w poniedziałkowe popołudnie 9 października na obiekcie w Dębnicy. Zespół Krzysztofa Dudzica pokazał solidną grę i odniósł cztery zwycięstwa w konfrontacjach z rówieśnikami z Lidera Rychnowy, Sokoła Wyczechy, Kolejarza Chojnice i Tęczy Brusy.

Czerwono-Niebiescy strzelili w tej imprezie 12 goli, a na snajperskiej liście odnotowaliśmy pięć nazwisk. W najbardziej interesującym spotkaniu dnia debrznianie pokonali team Kolejarza 2:1, odrabiając jednobramkową stratę dzięki skutecznie egzekwowanemu rzutowi karnemu w wykonaniu Wiktora Wasyłyka oraz pechowej interwencji obrońcy rywali, który niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.

Zespół debrzeński kolejny raz wsparli Rodzice, pomagając w transporcie na zawody oraz trzymając kciuki za młodych emkaesiaków w trakcie spotkań. Dziękujemy!

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 2:2
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 3:0 (W. Wasyłyk 2, A. Jarosz)
Tęcza Brusy- Kolejarz Chojnice 0:5
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy 3:1 (Sz. Kaczyński, A. Jarosz, W. Wasyłyk)
Lider Rychnowy- Tęcza Brusy 2:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:2 (W. Wasyłyk, samobójcza)
Tęcza Brusy- Sokół Wyczechy 3:3
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 1:1
Tęcza Brusy- MKS Debrzno 2:4 (Skępiec, Sz. Kaczyński, Traczyk, A. Jarosz)
Lider Rychnowy- Sokół Wyczechy 2:2

MKS: A. Jarosz, Sz. Kaczyński, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Skępiec, Traczyk, W. Wasyłyk, L. Wegner