Festiwal bramkowy juniorów F225.10.2023r.
Stadion Miejski w Debrznie ugościł w poniedziałek 23 października uczestników ostatniego w tym roku związkowego turnieju przeznaczonego dla dzieci z rocznika 2016 (i młodszych). Na dwóch boiskach obejrzeliśmy pięć zespołów, a każdy zaliczył łącznie 60 minut gry w czterech potyczkach.

Ekipa trenowana przez Pawła Wegnera rozpoczęła występy od najciekawszego meczu dnia, gdy wygrała 1:0 z Kolejarzem Chojnice. W pozostałych spotkaniach emkaesiacy pokazali bardzo dobrą skuteczność, zdobywając w konfrontacjach z Lipniczanką Lipnica, JFA Przechlewo i Liderem Rychnowy aż dwadzieścia kolejnych goli. Na snajperskiej liście znalazło się pięcioro debrznian, w tym pierwszy raz 6-letni Olaf Seydak. Oczywiście co absolutnie zrozumiałe obserwowaliśmy mnóstwo radości małych futbolistów, ale cieszymy się przede wszystkim z dobrej gry i następnych cennych doświadczeń sportowych uzyskanych przez najmłodszy ligowy team Czerwono-Niebieskich.

Drużynie znad Debrzynki kibicowały mamy, trzymali kciuki ojcowie i... nie tylko, bo na obiekcie pojawili się także inni członkowie rodzin. Dziękujemy!

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 1:0 (I. Wegner)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 4:2
Lipniczanka Lipnica- MKS Debrzno 1:8 (Jażdżewski 3, Tutak 2, I. Wegner 2, Lica)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 2:5
Lider Rychnowy- Lipniczanka Lipnica 3:2
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 6:2 (I. Wegner 2, Tutak 2, Lica, Jażdżewski)
Kolejarz Chojnice- Lipniczanka Lipnica 4:1
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 6:2 (Tutak 3, Jażdżewski, I. Wegner, Seydak)
JFA Przechlewo- Lipniczanka Lipnica 1:3
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 1:2