Spotkanie z Wikingiem 16 listopada08.11.2023r.
W siódmej i zarazem ostatniej kolejce zmagań w I rundzie w IV lidze tenisa stołowego ekipa MKS-u zagra w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Debrznie z Wikingiem Rychnowy. Pierwotnie wg terminarza te zawody miały odbyć się w sobotę 18 listopada, jednak kluby porozumiały się co do przyspieszenia daty ich rozegrania i dziś możemy poinformować kibiców o tych postanowieniach.

Otóż w obiekcie przy ul. Królewskiej 8 pingpongiści pojawią się dwa dni wcześniej, tj. w czwartek 16 listopada. Początek rywalizacji o godz.19.00. Jednocześnie trwają ustalenia co do kolejnego spotkania ligowego Czerwono-Niebieskich, czyli tego, które zainauguruje rundę rewanżową. Będzie to również potyczka na własnym terenie, z ZSP Bytovią Jedynką Bytów. W kalendarzu widnieje na razie pod datą 25 listopada. Jest prawdopodobne, że tak jak w przypadku konfrontacji z Wikingiem uda się przyspieszyć i ten mecz o dwa dni, a więc na czwartek 23 listopada. Czekamy na zgodę na takie rozwiązanie ze strony drużyny gości.