10 grudnia rywalizacja sześciolatków08.12.2023r.
Wczoraj przedstawiliśmy bogate turniejowe zamierzenia dzieci trenujących w Akademii Piłkarskiej MKS-u Debrzno na weekend 8-10 grudnia, sygnalizując, że wrócimy osobno do imprezy, którą zorganizuje nasz klub w hali Szkoły Podstawowej.

To pierwsze z serii siedmiu zawodów świąteczno-noworocznych, przeznaczone dla najmłodszych, czyli piłkarzy z rocznika 2017. W niedzielę 10 grudnia w godz.10.00-13.00 zagra sześć zespołów. Oprócz Czerwono-Niebieskich prowadzonych przez Pawła Wegnera w obiekcie przy ul. Królewskiej 8 zobaczymy również dwie drużyny Chojniczanki Chojnice, a ponadto zawodników Kolejarza Chojnice, Brdy Rytel i KS Rzeczenica.

Poniżej harmonogram gier (odbędzie się 15 meczów po 11 minut każdy), a my zapraszamy Rodziców i wszystkich miłośników dziecięcej piłki nożnej do kibicowania adeptom futbolu!

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI - ROCZNIK 2017

Debrzno, 10 grudnia 2023 r.

HARMONOGRAM GIER

KS Rzeczenica - Kolejarz Chojnice