Drużyna rocznika 2015 również z awansem17.12.2023r.
Juniorzy F1 poszli w ślady rok młodszych kolegów i pozytywnie zaprezentowali się w turnieju eliminacyjnym "Dziecięcej Gali Piłkarskiej" w Chojnicach, uzyskując kwalifikację do zmagań o miejsca 1-8 w imprezie finałowej. Czerwono-Niebiescy prowadzeni przez Pawła Wegnera zajęli w swojej grupie drugą pozycję i już ten fakt zadecydował o promocji do gry z najlepszymi drużynami w cyklu w zawodach zaplanowanych na 3 lutego.

Debrznianie rozpoczęli wprawdzie sobotnie (16 grudnia) rozgrywki od przegranej z JFA Przechlewo (prowadzenie po golu Igi Wegner 1:0, ostatecznie 1:3), lecz potem radzili sobie sprawnie w meczach z Chojniczanką IV Chojnice i Mustangiem Ostaszewo. Pierwszego przeciwnika emkaesiacy pokonali 10:0 po bramkach Franciszka Kotowskiego (4), Franciszka Szubera (3), Filipa Dłużniewskiego, I. Wegner i Seweryna Tojzy, z kolei z drugim wygrali 5:2, a wszystkie (!) pięć trafień było autorstwa Szubera.

W ostatnich dwóch potyczkach dnia ulegliśmy 2:3 Brdzie Rytel (Tojza, Szuber) i zremisowaliśmy 3:3 z Kamionką Kamień Krajeński (Szuber 2, samobójcza). Oprócz teamu P. Wegnera oraz zespołów JFA, Brdy i Kamionki w rywalizacji zaplanowanej na 3 lutego wystąpią także ekipy z pierwszego turnieju wstępnego, który odbył się 11 listopada. Są to Bytovia Bytów, Chojniczanka Chojnice, UKS GAP Bruskowo Wielkie i Kolejarz Chojnice.

Drużynie MKS-u kibicowali licznie obecni w hali Parku Wodnego Rodzice. Serdeczne dzięki za pomoc w organizacji wizyty w Grodzie Tura!

MKS: Filip Dłużniewski, Oskar Jastrzębski, Viktor Kopitkowski, Franciszek Kotowski, Jan Nowaczek, Franciszek Szuber, Seweryn Tojza, Iga Wegner, Maciej Weinke