Czerwono-Niebiescy dla WOŚP (4) - 28 stycznia turniej rocznika 2012 25.01.2024r.
Zaczynaliśmy 10 grudnia, kończymy cały cykl 28 stycznia. Siedem imprez w halowej piłce nożnej przeznaczonych dla dzieci kolejno od rocznika 2017, przez 2014, 2011, 2015, 2013, 2016 po 2012 właśnie dobiega końca. W najbliższą niedzielę od godz.10.00 do 16.00 w szkolnej sali w Debrznie zobaczymy zawodników z rocznika 2012 (i młodszych), czyli juniorów D2. Dodatkowo nie będzie to tylko zwykły turniej z tradycyjnej zimowej serii, ale również istotny akcent sportowy związany z 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zagra osiem ekip, odbędzie się 28 meczów po 11 minut każdy. W Grodzie Dzika obejrzymy po dwie drużyny Kolejarza Chojnice i Tucholanki Tuchola, a także piłkarzy Piasta Człuchów, Startu Miastko, Wisły Strzelce Górne i oczywiście MKS-u Debrzno. Uczestników nagrodzimy medalami, wyróżnimy też ośmiu piłkarzy poszczególnych teamów, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza, król strzelców wyłoni się rzecz jasna zdobywanymi golami.

Zachęcamy do pojawienia się w hali kibiców, przez cały czas trwania zawodów będzie dostępna puszka, do której będziecie mogli wrzucać datki na rzecz WOŚP. Do zobaczenia!

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI - ROCZNIK 2012

Debrzno, 28 stycznia 2024 r.

HARMONOGRAM GIER

Kolejarz Chojnice - Piast Człuchów