Za cztery dni potyczka z Juniorem II25.01.2024r.
Szybkimi krokami zmierzamy ku finiszowi zasadniczej części kampanii 2023/2024 w IV lidze tenisa stołowego. Drużynie MKS-u Debrzno, zajmującej pozycję wicelidera tabeli, pozostały do rozegrania w tym okresie rywalizacji tylko dwa mecze. W przedostatniej trzynastej serii podejmiemy w szkolnej hali przy ul. Królewskiej 8 drugi zespół Juniora Miastko.

Według terminarza ekipy miały się spotkać 3 lutego, ale porozumiały się co do innej, wcześniejszej daty. Zagramy więc już w poniedziałek 29 stycznia o godz.19.00. Przypomnieć warto, że w Miastku debrznianie wygrali 8:4, lecz triumf nie przyszedł im tak łatwo, jak wskazywałby sam rezultat. Zapraszamy kibiców na rewanż!