W imprezie w Tuchomiu tym razem bez rewelacji 04.02.2024r.
Ekipa rocznika 2011 (i młodsi) MKS-u udała się w sobotni poranek 3 lutego wraz z trenerem Norbertem Muchą do Tuchomia, gdzie wzięliśmy udział w turnieju z cyklu "Givova Cup". Mówi się banalnie, że "nie zawsze świeci słońce" i faktycznie... W przeciwieństwie bowiem do rocznika 2013 sprzed tygodnia tym razem nie zawojowaliśmy rozgrywek organizowanych przez GKS Myśliwiec, ponieważ w sześciu występach odnieśliśmy tylko jedno zwycięstwo, zdobywając w całych zawodach dwa gole.

Czerwono-Niebiescy zaczęli od przegranej 0:2 z pierwszą drużyną Kaszubii Kościerzyna, w drugim meczu pokonali 1:0 po golu Piotra Pałubickiego Myśliwca II Tuchomie, na koniec I fazy turnieju ulegli natomiast 0:2 U-2 Bytów. Rywalizując potem o lokaty 5-8 debrznianie ponieśli niestety trzy porażki, a zatem z Kaszubią II Kościerzyna 1:2 (bramka Michała Bieszczada), Karolem Pęplino 0:2 i na koniec w drugiej konfrontacji z Kaszubią 0:1.

MKS: Michał Bieszczad, Aleks Czyżykowski, Danił Horelik, Jakub Lemańczyk, Antoni Litwiniuk, Piotr Pałubicki, Daniel Urban