Pomorski WZTS ogłosił terminarz fazy finałowej20.02.2024r.
Tak jak należało oczekiwać tuż po zakończeniu rundy rewanżowej IV ligi tenisa stołowego wojewódzka centrala pingpongowa z siedzibą w Gdańsku przekazała kalendarz rozgrywek II fazy sezonu 2023/2024. Przypomnijmy, że drużyna MKS-u Debrzno dzięki znakomitej postawie w dwunastu meczach (siedem wygranych, cztery remisy i tylko jedna porażka) wywalczyła wysokie drugie miejsce w tabeli grupy A (najwyższe od czasu reaktywacji zespołu w 2017 roku) i zakwalifikowała się do potyczek o lokaty 1-6 w całej kampanii.

Spotkamy się tam z ekipami ATS IV MT Rumia i KTS-K GOSRiT Luzino (z grupy B) oraz SMNDG Four Winds Krynica Morska i STS Borkowo (z grupy C). Oprócz MKS-u i czterech w/w klubów będzie również rywalizować oczywiście team C.S.T. Czarne, a zatem zwycięzca grupy A. Wszystkie drużyny zagrają po osiem meczów (cztery u siebie i na wyjeździe), czyli po dwie potyczki z tymi zespołami, z którymi dotąd nie spotkały się w bieżącej kampanii. W naszym przypadku zostały już zaliczone rezultaty konfrontacji z C.S.T (7:7 i 2:8), a poza tym Luzina z Rumią (4:8 i 3:8), a także Krynicy Morskiej z Borkowem (7:7 i 8:3).

Przed emkaesiakami rzecz jasna niezwykle trudne zadanie skutecznej walki z czołowym ekipami ligi, ale... cieszmy się chwilą, bo bez względu na to, jak przebiegnie ten okres, ta edycja i tak jest bardzo udana! Poniżej kalendarz gier debrznian, lecz do jego kształtu należy dodać małe zastrzeżenie. Dokładną datę i godzinę rozegrania każdego meczu będziemy ustalać z rywalami, starając się "uciekać" z terminów weekendowych na rzecz wieczorów w dni powszednie.

2 marca 2024 r. (sobota) MKS Debrzno- ATS IV MT Rumia
9 marca 2024 r. (sobota) KTS-K GOSRiT Luzino- MKS Debrzno