Z Tucholanką nie zagraliśmy 24.02.2024r.
Przewidziany na sobotę 24 lutego o godz.12.00 ostatni mecz kontrolny przed rundą rewanżową w klasie okręgowej seniorów nie doszedł do skutku. Już wczoraj, wobec problemów kadrowych drużyny MKS-u, poinformowano gospodarzy spotkania, czyli Tucholankę Tuchola, że debrznianie nie pojawią o umówionej porze na boisku ze sztuczną nawierzchnią miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pozostaje nam niestety z dużym niepokojem oczekiwać inauguracji drugiej części sezonu 2023/2024. Przypomnijmy, niż Czerwono-Niebiescy zajmują na półmetku ligi trzynastą lokatę, co oznacza, że zespół Krzysztofa Dudzica będzie wiosną twardo walczył o bezpieczne miejsce i uchronienie się przed degradacją do klasy A...