Ekipa siedmiolatków świetnie w Człuchowie 10.03.2024r.
Z opóźnieniem wracamy do rozegranego w ubiegłą niedzielę 3 marca halowego turnieju z cyklu "Piast Cup", w którym pokazały się zespoły rocznika 2017. Bardzo młodzi Czerwono-Niebiescy zaliczyli udaną imprezę w gronie dwunastu ekip, rozgrywając dziesięć emocjonujących spotkań z rówieśnikami z innych ośrodków.

Drużynę prowadził w zastępstwie za nieobecnego Pawła Wegnera Bartłomiej Lica i miał w składzie ośmioro adeptów futbolu. MKS reprezentowali tego dnia: Aleksander Dudek, Franciszek Kalla, Julia Kudlik, Antoni Lica, Olaf Seydak, Cyprian Szyca, Nikodem Wójtowicz oraz gościnnie dwaj zawodnicy z rocznika 2016, czyli Szymon Maik i Nikodem Słodkiewicz.

Były emocje, ogromne zaangażowanie wszystkich małych piłkarzy, a do tego radość z często zdobywanych bramek. Brawa dla drużyny oraz towarzyszących jej rodziców dzieci, którzy pomogli w transporcie na zawody.

Oto wyniki spotkań rozegranych przez emkaesiaków i strzelcy goli: 4:1 z AP Tury Chojnice (Lica 3, Maik), 3:2 z Chojniczanką II Chojnice (Lica 3), 5:0 z Chojniczanką Chojnice (Lica 3, Seydak 2), 2:2 z Piastem Człuchów (Seydak, Wójtowicz), 2:3 z JFA Przechlewo (Lica 2), 4:2 z Jantarem Pawłowo (Lica 4), 7:4 z Chojniczanką II Chojnice (Lica 3, Seydak 2, Wójtowicz, Maik), 1:0 z Brdą Rytel Girls (Lica), 5:0 z Chojniczanką III Chojnice (Seydak 2, Lica 2, Maik) i 1:2 z Piastem Człuchów (Seydak).