6 kwietnia starcie z liderem i pretendentem do awansu02.04.2024r.
Ekipa SMNDG Four Winds Krynica Morska to kolejny rywal tenisistów stołowych MKS-u Debrzno w fazie finałowej rozgrywek IV ligi. Debrznianie zagrają spotkanie czwartej serii tej części sezonu w hali Szkoły Podstawowej w sobotę 6 kwietnia o godz.10.30.

Drużyna z Krynicy Morskiej to aktualny lider zmagań, będący jednocześnie głównym kandydatem do awansu do III ligi. W niedawnej bardzo ważnej potyczce gładko odprawiła dotychczasowego przodownika tabeli, czyli zespół ATS IV MT Rumia 8:2. Naturalnie faworytem sobotniej konfrontacji będą goście, a dla nas ewentualna jakakolwiek zdobycz stanie się sporym sukcesem. Zapraszamy na mecz kibiców!