poniedziałek 29 kwietnia godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd do Damna na mecz klasy okręgowej z Polonezem Bobrowniki środa 1 maja godz.13.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 30 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
SENIORZY › RELACJE
» 11 kolejka - 08.10.2023r.
» Sędzia: Krystian Lipski (Słupsk) jako główny oraz asystenci: Sylwester Barczyński (Słupsk) i Mariusz Smutek (Bolesławice)
4:1
(1:0)
KS Damnica
MKS Debrzno
Alan Czyżewski (27)
1:0
1:1
Krystian Szostek (52)
Mikołaj Stryszyk (59-s)
2:1
Dominik Zagórowski (76)
3:1
Gabriel Słodziński (90)
4:1
12
strzały celne
8
4
strzały niecelne
7
6
rzuty rożne
11
2
spalone
6
9
faule
18
0
żółte kartki
3
0
czerwone kartki
0
1
karne
0
widzów ok. 70
MKS:
Olas- Lica, W. Marzec, Stryszyk (60 Borucki), Lange (79 Mich. Szajgin)- K. Masternak (75 Nykiel), Władyczak, Szlaga (79 Karowski), Pacholik- Szostek, Sz. Malmon
Żółte kartki:
Stryszyk, Nykiel, K. Masternak (na ławce rezerwowych)