poniedziałek 29 kwietnia godz.18.30-20.00 Stadion Miejski; zbiórka na wyjazd do Damna na mecz klasy okręgowej z Polonezem Bobrowniki środa 1 maja godz.13.00 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 30 kwietnia godz.16.00-17.00 Stadion Miejski
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 23 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 23 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 25 kwietnia godz.17.30-19.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 29 kwietnia godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
SENIORZY
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2023/24
Lp.
Zespół
M.
Pkt.
Bramki
Z.
R.
P.
1.
Bytovia Bytów
27
79
124-24
26
1
0
2.
Dolina Niepoględzie
27
65
85-24
21
2
4
3.
Kaszubia Studzienice
27
57
100-38
18
3
6
4.
Gryf II Słupsk
27
56
108-49
18
2
7
5.
Jantar Ustka
27
55
85-41
17
4
6
6.
Pomorze Potęgowo
27
54
80-49
17
3
7
7.
Piast Człuchów
27
52
60-37
16
4
7
8.
Sokół Wyczechy
27
51
90-43
16
3
8
9.
Myśliwiec Tuchomie
27
44
64-39
13
5
9
10.
Skotawia Dębnica Kaszubska
27
32
45-63
9
5
13
11.
Unison Machowino
27
31
42-67
9
4
14
12.
Czarni Czarne
27
29
44-79
9
2
16
13.
MKS Debrzno
27
26
70-91
8
2
17
14.
Polonez Bobrowniki
27
24
49-77
7
3
17
15.
Grom Nakla
27
13
35-109
3
4
20
16.
KS Damnica
27
12
36-96
2
6
19
17.
Błękitni Motarzyno
27
11
24-117
3
2
22
18.
Garbarnia Kępice
27
9
21-119
2
3
22
» kolejka 1 - 05/06.08.2023
Pomorze Potęgowo
1-4
Bytovia Bytów
5 sierpnia, 16:00
Hubert Mikołajczyk- Artur Wojach, Filip Mirończuk, Adam Gross, Dawid Kiełpiński
Marcin Staszczuk, samobójcza, Michał Syrnyk- samobójcza
w Damnie
» kolejka 13 - 21/22.10.2023
KS Damnica
0-4
Bytovia Bytów
22 października, 15:00
Artur Rzepiński 3, Kacper Bąkowski
Błękitni Motarzyno
1-6
Polonez Bobrowniki
21 października, 15:30
Kamil Komar- Damian Łepek 2, Marcin Staszczuk 2, Michał Syrnyk, Maciej Leśniewski
Skotawia Dębnica Kaszubska
2-1
MKS Debrzno
22 października, 13:00
Kamil Oblizajek, Igor Miotk- Bartłomiej Rutyna
Garbarnia Kępice
0-5
Sokół Wyczechy
21 października, 15:00
Karol Dołgowski 2, Jakub Margolt, Jakub Piłat, Damian Kojnecki
Czarni Czarne
1-0
Grom Nakla
21 października, 13:00
Maksymilian Stanisławczyk
Myśliwiec Tuchomie
3-0
Piast Człuchów
21 października, 16:00
Bartosz Hering 2, Damian Sobisz
Kaszubia Studzienice
8-0
Pomorze Potęgowo
21 października, 15:30
Filip Zblewski 3, Arkadiusz Gut 2, Krzysztof Kropidłowski, Dawid Fusiek, Artur Dargas
Jantar Ustka
1-1
Unison Machowino
21 października, 15:00
Kacper Dawid- Kamil Kułdo
Dolina Niepoględzie
5-1
Gryf II Słupsk
21 października, 12:00
Maciej Kuczkowski 3, Ilia Kozub, Mateusz Cybula- Maciej Gajke
» kolejka 14 - 28/29.10.2023
Bytovia Bytów
10-3
Gryf II Słupsk
29 października, 14:00
Adam Gross 3, Artur Rzepiński 2, Artur Wojach 2, Samuel Wirkus 2, Adam Szmidke- Jakub Kazior, Paweł Panek, samobójcza
Unison Machowino
0-6
Dolina Niepoględzie
29 października, 14:00
Maciej Kuczkowski 4, Patryk Kwasigroch 2
Pomorze Potęgowo
3-1
Jantar Ustka
29 października, 13:30
Hubert Mikołajczyk 2, Tomasz Kwidziński- Kacper Dawid
Piast Człuchów
1-4
Kaszubia Studzienice
28 października, 15:00
Jarosław Wójcik- Krzysztof Kropidłowski 2, Michał Borzyszkowski, Rafał Soldatke
Grom Nakla
0-5
Myśliwiec Tuchomie
29 października, 14:00
Bartosz Hering 2, Krystian Barra 2, Patryk Hildebrandt
Sokół Wyczechy
4-1
Czarni Czarne
28 października, 14:00
Karol Dołgowski 2, Dawid Wojda, Damian Kojnecki- Łukasz Jakubowski
MKS Debrzno
6-2
Garbarnia Kępice
28 października, 14:30
Krystian Szostek, Przemysław Szczubiał, Paweł Władyczak, Michał Pacholik, Sebastian Stalka, Szymon Malmon- Wojciech Łuczak, Bartosz Ujma
Polonez Bobrowniki
0-1
Skotawia Dębnica Kaszubska
28 października, 14:00
Kamil Oblizajek
w Damnie
KS Damnica
9-3
Błękitni Motarzyno
29 października, 14:00
Krzysztof Wiśniewski 3, Krystian Wojciechowski 2, Michał Kozicki, Marcin Jurczuk, Krzysztof Kozłowski, Gabriel Słodziński- Olaf Nowicki 2, Pavlo Baraniuk
» kolejka 15 - 04/05.11.2023
Błękitni Motarzyno
2-5
Bytovia Bytów
4 listopada, 14:00
Sławomir Stachowiak, Jarosław Dańczak- Artur Rzepiński 3, Volodymyr Kaydrovych, Samuel Wirkus
Skotawia Dębnica Kaszubska
5-1
KS Damnica
4 listopada, 13:30
Kamil Oblizajek, Szymon Szczur, Radosław Guziński, Kamil Guziński, Michał Krencewicz- Michał Musiał
Garbarnia Kępice
1-2
Polonez Bobrowniki
4 listopada, 13:00
Oskar Stępień- Michał Syrnyk, Grzegorz Ogrodniczuk
Czarni Czarne
3-2
MKS Debrzno
4 listopada, 14:00
Łukasz Jakubowski 3- Krzysztof Szawarniak, Bartłomiej Rutyna
Myśliwiec Tuchomie
1-1
Sokół Wyczechy
5 listopada, 12:00
Patryk Hildebrandt- samobójcza
Kaszubia Studzienice
6-0
Grom Nakla
4 listopada, 14:00
Rafał Soldatke 2, Kacper Kreft 2, Krzysztof Kropidłowski, Patryk Pela
Jantar Ustka
1-1
Piast Człuchów
3 listopada, 18:00
Kacper Dawid- Kacper Kowalski
Dolina Niepoględzie
1-0
Pomorze Potęgowo
4 listopada, 12:00
Patryk Kwasigroch
Gryf II Słupsk
0-0
Unison Machowino
5 listopada, 13:00
» kolejka 16 - 11/12.11.2023
Bytovia Bytów
4-0
Unison Machowino
11 listopada, 14:00
Adam Gross 3, Volodymyr Kaydrovych
Pomorze Potęgowo
3-2
Gryf II Słupsk
11 listopada, 14:00
Mariusz Mikołajczyk 2, Filip Orlańczyk- Przemysław Rusiecki, Jakub Kazior
Piast Człuchów
1-0
Dolina Niepoględzie
11 listopada, 13:00
Jan Kuchta
Grom Nakla
1-2
Jantar Ustka
12 listopada, 14:00
Patryk Ramczyk- Bartłomiej Król, Kacper Dawid
Sokół Wyczechy
1-2
Kaszubia Studzienice
11 listopada, 14:00
Paweł Łacko- Krzysztof Kropidłowski, Krzysztof Baumgard
MKS Debrzno
0-1
Myśliwiec Tuchomie
12 listopada, 13:00
Patryk Hildebrandt
Polonez Bobrowniki
4-1
Czarni Czarne
11 listopada, 13:00
Marcin Staszczuk 2, Ksawery Staszczuk 2- Łukasz Jakubowski
w Damnie
KS Damnica
1-1
Garbarnia Kępice
12 listopada, 14:00
Krzysztof Kozłowski- Karol Kostuch
Błękitni Motarzyno
0-2
Skotawia Dębnica Kaszubska
11 listopada, 14:00
Mariusz Jagiełło, Bartosz Michalski
» kolejka 17 - 18/19.11.2023
Skotawia Dębnica Kaszubska
2-2
Bytovia Bytów
18 listopada, 13:30
Kamil Oblizajek 2- Adam Szmidke, Volodymyr Kaydrovych
Garbarnia Kępice
1-5
Błękitni Motarzyno
18 listopada, 13:00
Marcin Dembiński- Adam Pastwa 2, Krzysztof Segało, Kamil Komar, Olaf Nowicki
Czarni Czarne
1-0
KS Damnica
18 listopada, 14:00
Łukasz Jakubowski
Myśliwiec Tuchomie
4-0
Polonez Bobrowniki
18 listopada, 14:00
Patryk Hildebrandt 3, Karol Żmuda Trzebiatowski
Kaszubia Studzienice
9-1
MKS Debrzno
18 listopada, 13:00
Filip Zblewski 3, Artur Dargas 2, Damian Wajs, Patryk Pela, Krzysztof Kropidłowski, Bartosz Pela- Przemysław Szczubiał
Jantar Ustka
4-1
Sokół Wyczechy
18 listopada, 15:00
Bartłomiej Król, Kacper Dawid, Jakub Szreder, Filip Zdunek- Radosław Ożański