Spotkanie tenisistów z Borkowem dopiero 24 maja08.05.2024r.
Bardzo rozciągnięta w czasie jest runda finałowa rozgrywek IV ligi tenisa stołowego, w której po zajęciu wysokiej, drugiej lokaty w swojej grupie uczestniczą zawodnicy MKS-u Debrzno. Drugą fazę sezonu 2023/2024 zaczynaliśmy 26 lutego meczem z ATS IV MT Rumia, skończymy całą kampanię dopiero pod koniec maja. Do finiszu tej edycji pozostały Czerwono-Niebieskim dwa spotkania, a więc u siebie z STS Borkowo i na wyjeździe z SMNDG Four Winds Krynica Morska.

Wg terminarza z borkowianami mieliśmy skonfrontować się 18 maja, lecz obydwu stronom ten termin z różnych względów nie odpowiadał i porozumiały się co do daty 24 maja (piątek) o godz.20.00. Tenisiści z Debrzna i Borkowa zmierzą się zatem w hali Szkoły Podstawowej w dzień powszedni i o dość nietypowej, późnej porze.

Co natomiast z meczem w Krynicy Morskiej? Według rozpiski obowiązującej na tę chwilę obowiązuje dzień 25 maja, lecz niemal na pewno wybierzemy się na teren lidera IV ligi kiedy indziej, co wymaga oczywiście uściślenia.