AKTUALNOŚCI
Weryfikacja obiektów pomyślna23.04.2026r.
Jakiś czas temu, dokładnie 14 kwietnia, gościła w Debrznie Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, która dokonała weryfikacji stanu warunków infrastrukturalnych na Stadionie Miejskim i pobliskim Orliku pod kątem zbliżającego się powoli nowego sezonu futbolowego 2026/2027.

Mieczysław Reichel i Grzegorz Bednarczyk poza drobnymi uwagami nie mieli zastrzeżeń co do wyglądu i funkcjonalności obydwu obiektów i MKS Debrzno, wzorem lat poprzednich, naturalnie będzie mógł organizować piłkarskie zawody ligowe i pucharowe na stadionie oraz Orliku (tutaj oczywiście turnieje dziecięce) w kolejnej edycji rozgrywek.

Godzi się poinformować, że wkrótce nasz Orlik przejdzie dość znaczący remont, dzięki czemu po ponad dwunastu latach intensywnego użytkowania zostanie w sposób widoczny odświeżony.

::  Copyright © 2003-2024 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::