AKTUALNOŚCI
Kontrolnie z Piastem01.05.2026r.
W ramach treningu w środę 29 kwietnia drużyna rocznika 2017 (i młodsi) MKS-u szkolona przez Krzysztofa Dudzica rozegrała sparingową potyczkę z rówieśnikami z Piasta Człuchów trenowanymi przez ex-piłkarza m.in. naszego klubu Tomasza Łukaszuka. Towarzyską grę zorganizowano na "Orliku" przy Stadionie Miejskim.

Czerwono-Niebiescy w niemal półtoragodzinnym sprawdzianie wystąpili w składzie: Błażej Bielecki, Hubert Fojut, Seweryn Gazda, Kacper Gospodarski, Franciszek Kaszewski, Julia Kudlik, Antoni Lica, Marcelina Niemier, Wiktor Pepliński, Olaf Seydak, Agata Szopa i Stanisław Wieczorek.

::  Copyright © 2003-2024 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::