AKTUALNOŚCI
Roczniki 2015 i 2016 z powodzeniem w turnieju "Grom Cup"03.05.2026r.
1 maja na Stadionie Miejskim w Więcborku odbyły się turnieje piłki nożnej dzieci z roczników 2015 i 2016 "Grom Cup" z udziałem łącznie trzech zespołów MKS-u Debrzno trenowanych przez Bartłomieja Licę. Czerwono-Niebiescy mieli okazję skonfrontować się towarzysko z pięcioma rywalami w zawodach starszej kategorii wiekowej, natomiast w młodszym roczniku zabrakło awizowanych wcześniej dwóch drużyn, stąd stawkę okrojono do czterech (w tym dwóch naszych).

Zespół juniorów E1 zagrał w składzie: Maciej Barwiński, Florian Jabłoński, Oskar Jastrzębski, Jakub Jażdżewski, Franciszek Kotowski, Antoni Lica, Aleksander Szczepaniak, Zuzanna Szczepaniak, Filip Tutak, Maciej Weinke i Iga Wegner. MKS zanotował następujące wyniki (w nawiasach strzelcy bramek): 4:0 z Krajną Sępólno Krajeńskie (Lica 2, Jażdżewski, F. Tutak), 0:5 z Tucholanką Tuchola, 6:0 z AP Małych Mistrzów Abramczyk Team Bydgoszcz (Weinke 2, Barwiński, Jażdżewski, Lica, Kotowski), 4:1 z Gromem Więcbork (Jażdżewski, Kotowski, F. Tutak, Lica) i 2:1 z Kamionką Kamień Krajeński (Jażdżewski, Lica).

Juniorzy E2 zaprezentowali się w takim oto zestawieniu: Jażdżewski, Antoni Kaszuba, Lica, Szymon Maik, Franciszek Sala, Olaf Seydak, A. Szczepaniak, F. Tutak (I team) oraz Filip Dłużniewski, Antoni Ginda, Szymon Jamrowski, Viktor Kopitkowski, Alek Kuźbiński, Jan Nowaczek, Rayan Ryngwelski, Nikodem Słodkiewicz i Kacper Śledź (II team, łączony 2015/2016). Pierwsza drużyna wygrała 4:3 z Gromem Więcbork (Lica 2, Tutak, Jażdżewski), pokonała 5:2 FA Nakło nad Notecią (Jażdżewski 3, Lica, Kaszuba) i zwyciężyła drugą ekipę MKS-u 8:2 (Jażdżewski 3, Kaszuba 2, Lica 2, samobójcza - F. Dłużniewski, Ryngwelski). W dwóch pozostałych występach MKS II przegrał 3:4 z FA Nakło nad Notecią (Ryngwelski 2, A. Kuźbiński) oraz uległ 1:4 Gromowi Więcbork (Ryngwelski).

Rocznik 2015 finalnie zajął drugą lokatę, MKS I w roczniku 2016 pierwszą, a MKS II w tej samej kategorii czwartą. Dodajmy, iż Iga Wegner otrzymała tytuł MVP wśród dziewcząt, a Antoni Lica został uhonorowany mianem najlepszego zawodnika turnieju juniorów E2.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom zawodników za pomoc w transporcie na turniej i kibicowanie zespołom znad Debrzynki!

::  Copyright © 2003-2024 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::