AKTUALNOŚCI
Miłośnicy futbolu uczcili Majówkę04.05.2026r.
Bartłomiej Barski, Krzysztof Dudzic, Leszek Gliszczyński, Krzysztof Jaworski, Mirosław Kisełyczka, Patryk Klejdysz, Bartłomiej Lica, Daniel Orłowski, Krzysztof Osuch, Robert Rutyna, Roman Szerląg, Wojciech Taras, Paweł Władyczak i Paweł Zblewski - to uczestnicy mini-turnieju zorganizowanego jak co roku na Dzień Flagi 2 maja przez Adama Łukaszewskiego na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim w Debrznie.

Wymieniona czternastka aktywnie, na sportowo spędziła czas przy pięknej, iście letniej aurze, z dużym humorem i w świetnej atmosferze biegając za futbolówką po podzieleniu drogą losowania na dwie ekipy. Następnie nie zabrakło rozmów kuluarowych na najprzeróżniejsze tematy, co zwykle stanowi nieodłączną część takich wydarzeń. Frekwencja zawodników nie powaliła może na kolana, ale... tym większe brawa dla tych, którym zawsze się chce i po prostu pojawili się na obiekcie przy ul. Sportowej.

::  Copyright © 2003-2024 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::