AKTUALNOŚCI
Chojniczanka - Olimpia z debrzeńską eskortą05.05.2026r.
Kolejny raz w tym sezonie (poprzednio na listopadowym meczu z Resovią) piłkarze Chojniczanki i ich rywale (w tym przypadku Olimpia Grudziądz) wyszli na boisko w meczu II ligi z asystą licznej grupy wychowanków Akademii Piłkarskiej MKS-u Debrzno. Stało się tak w niedzielny wieczór 3 maja.

Stadion przy ul. Mickiewicza w Chojnicach odwiedzili następujący zawodnicy znad Debrzynki: Maciej Barwiński, Filip Dłużniewski, Hubert Fojut, Kacper Gospodarski, Szymon Jamrowski, Oskar Jastrzębski, Jakub Jażdżewski, Franciszek Kalla, Franciszek Kaszewski, Antoni Kaszuba, Viktor Kopitkowski, Franciszek Kotowski, Julia Kudlik, Antoni Lica, Szymon Maik, Miłosz Michałowski, Marcelina Niemier, Jan Nowaczek, Gabriel Pepliński, Wiktor Pepliński, Szymon Procak, Franciszek Sala, Olaf Seydak, Nikodem Słodkiewicz, Filip Tutak, Maciej Weinke, Stanisław Wieczorek i Leo Zienkiewicz.

Oprócz dzieci na trybunach zasiedli ich rodzice oraz inni członkowie rodzin, którzy byli świadkami bardzo interesującego meczu, zakończonego remisem 2:2

::  Copyright © 2003-2024 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::